Tube / dancing tube / skyswinger / fly gun donker blauw- verhuur
12,10
1 dag
excl. BTW
14,64
1 dag
incl. BTW
Blauwe tube van circa 8 a 10 meter.
Producteigenschappen
Omschrijving
Dancing Tube kleur blauw.
De aandacht trekken met deze tube van ongeveer 8 à 10 meter zal zeker lukken. Door de motor (let op apart bij te bestellen, dus niet inbegrepen) wordt de tube vol lucht geblazen. Aan de bovenkant ontsnapt die lucht weer en daardoor gaat de tube bewegen. Dit valt enorm op! De tube met motor (apart bij te bestellen) is makkelijk te plaatsen en kan ook makkelijk zelf opgehaald en geplaatst worden. De dancing tube heeft vele benamingen zoals o.a. Fly gun, sky tube, skyswinger. Het blijft een leuke aandachtstrekker. Bijvoorbeeld bij een opening, jubileum, open dag of evenement. Ook worden de dancingtubes ingezet om de entree van een bedrijf, feest, opendag o.i.d. aan te geven. Materiaalservice verhuurt deze dancing tube in vele kleuren dus als u iets wenst met u bedrijfskleuren kan dat bijna altijd. Mocht de kleur welke u wenst niet op onze website staan informeer dan naar de mogelijkheden.
GEBRUIK van de tube
De tube kan zeer eenvoudig op de motor geplaats worden. Let wel op bij het plaatsen van de tube en motor dat de tube VRIJ kan bewegen en geen takken, muren, dakgoten e.d. raakt en hierdoor kan beschadigen. Voor een goede werking van de motor is een goede stroombron noodzakelijk. De kabel van de motor is kort. Materiaalserviceservice adviseert om een goede verlengkabel te gebruiken. Uiteraard kunt u deze erbij huren. Materiaalservice verhuurt diverse afmetingen van verlengkabels. Voor dit artikel raden wij verlengkabels af. Vooral als u meerdere dancing tubes plaatst kunt u beter per motor een verlengkabel gebruiken.
Ophalen retour brengen van de tube
Ophalen kan 1 dag voor huurdatum en retour bezorgen 1 dag na huurdatum. Wel binnen onze openingstijden van het magazijn van Materiaalservice. De openingstijden van ons magazijn wijken af van onze openingstijden van de winkel en kantoor. Op zondag en feestdagen wordt niet altijd uitgeven en retour genomen dit wordt voor bestelling of bij bevestiging van de bestelling duidelijk aangegeven.
BEZORGEN EN OPHALEN HUURMATERIALEN.
Materiaalservice heeft de service om huur materialen te bezorgen en op te halen. Hiervoor bieden wij verschillende mogelijkheden. Doorgaans worden huurmaterialen de dag voor huurdatum bezorgd tussen 8.00 en 17.00 uur en opgehaald dag na huurdatum tussen 8.00 en 17.00 uur.
Deze tijden kunnen aangepast worden want andere bezorg mogelijkheden zijn mogelijk maar kunnen extra kosten met zich meebrengen.
Op zondagen en feestdagen hanteren wij afwijken tijd en wordt ophalen/retour bezorgen soms anders gepland uiteraard wordt dit bij bestelling dit vooraf duidelijk vermeld.
Extra Productopties
Dancing tubes / sky swinger motor
25,00
1 dag
excl. BTW
30,25
1 dag
incl. BTW
Dancing tubes / sky swinger motor
Tube / dancing tube / sky swinger / flygun geel
13,95
1 dag
excl. BTW
16,88
1 dag
incl. BTW
Tube / dancing tube / sky swinger / flygun geel
Tube / dancing tube / skyswinger/ flygun groen
12,10
1 dag
excl. BTW
14,64
1 dag
incl. BTW
Tube / dancing tube / skyswinger/ flygun groen
Motor Flygun / dancing tube met verlichting
36,30
1 dag
excl. BTW
43,92
1 dag
incl. BTW
Motor Flygun / dancing tube met verlichting
Alternatieven
Skydancer / flygun met richtingspijl
36,30
1 dag
excl. BTW
43,92
1 dag
incl. BTW
Skydancer / flygun met richtingspijl
Skydancer Abraham circa 3,5 mtr hoog incl. motor.
40,49
1 dag
excl. BTW
48,99
1 dag
incl. BTW
Skydancer Abraham circa 3,5 mtr hoog incl. motor.
Sarah Skydancer 3,5 mtr hg.incl. motor.
41,32
1 dag
excl. BTW
50,00
1 dag
incl. BTW