Bierpul kunststof inhoud 0,5 Ltr. Tapmaat 0,4 Ltr.| Art. 120003
0,42
1 dag
excl. BTW
0,51
1 dag
incl. BTW
BIERPULL Kunststof Dubbel wandig.
Producteigenschappen
Omschrijving
BIERPUL KUNSTSTOF 0,5 ltr. TAPINHOUD 0,4 LTR.
De Bierpullen die Materiaalservice Breda verhuurd zijn van kunststof met een prettige handgreep zodat het lekker soepel drinkt. De bierpul is van hoogwaardige kunststof en daardoor is deze bierpul niet van echt gals te onderscheiden en is de bierpul onbreekbaar.
De Bierpul is dubbelwandig zodat ook het bier vele malen langer koud blijft en daardoor veel lekkerder smaakt.Wel de bierpullen spoelen met koud water dat maakt het tappen vele malen makkelijker. De bierpul welke Materiaalservice Breda verhuurt is vaatwas bestendig en makkelijk schoon te maken. Kortom deze bierpulis de ideale bierpul voor Oktoberfeesten, bierfeesten, evenementen etc.
Let op!. Bij grote aantallen huur van deze bierpullen wordt de borgsom hoger. Voor deze borgsom wordt en aparte factuur verzonden.
Voor een evenemnet waar een vergunning voor vereist is wordt door de overheid bijna altijd geeist dat er geen glas gebruikt mag worden. Deze kunststof bierpullen zijn dus dan een hele goede keus. Desgewenst kunnen wij een verklaring en product specificatie overleggen aan de vergunning verlener.
Kan deze bierpul in de vaatwasser?
Ja deze bierpul is vaat was bestendig. Ook is deze bierpul makkelijk te spoelen en te drogen.
Is deze bierpul onbreekbaar?
De bierpul is van hoogwaardig kunststof en breek niet zomaar maar als er nu echt een vrachtwagen of auto overheen rijdt breekt ook deze bierpul.
Advies bij huur van onze bierpullen: Onze ervaring bij de verhuur van deze bierpullen is dat bezoekers van het evenement de bierpul niet terug inleveren. Bij retourneren van de bierpullen komt u dan tot de vervelende conclusie dat borgsom ingehouden gaat worden en er zelfs bijbetaald moet worden voor de vermsite Bierpullen. De vervangingswaarde van de bierpul is € 4,25 excl BTW. Bij vermissing van bijvoorbeeld 100 bierpullen kan dit aardig oplopen. Materiaalservice Breda adviseerd daarom een borgsom te vragen bij uitgifte van eerste getapte biertje in de bierpul van bijv. € 10,00. Als er dan toch bierpullen door de klant meegenomen worden is de schade/kostprijs ruim gedekt. En weer kunt u ook volgende jaar weer een feest (Oktoberfeest) organiseren.
ZELF AFHALEN OF LATEN BEZORGEN
AFHALEN
U kunt de gehuurde materialen/artikelen, bierpul of bierpullen , 1 dag voor de huurdatum ophalen en 1 dag na de huurdatum retour bezorgen. Als een van deze dagen op een zondag of feestdag valt wordt mogelijk deze dag verzet. Ophalen en terugbrengen kan alleen op de openingstijden van onze magazijnen. Deze openingstijden zijn heel anders dan de openingstijden van onze Feestwinkel en kantoortijden.
Meestal is ophalen de dag voor huurdatum tussen 15.00-17.00 uur En retour bezorgen tussen 8.30 en 10.00 uur. Maar in de door ons verzonden bevestiging staan de juiste tijden die voor u bestelling van toepassing zijn.
Ophalen is zelf laden, zelf lossen en zorgdragen voor voldoende groot transport en verpakkingsmaterialen tegen beschadigingen, regen/vocht etc. Bij gebruik van een open aanhangwagen afdekzeil en net. Altijd bij gebruik van een aanhangwagen zelf zorgdragen voor een kentekenplaat.
Huurt u bij ons een aanhangwagen dan heeft u mogelijk een verloopstukje nodig. Ook die verhuren wij. Ook dan zelf zorgdragen voor verpakkingsmaterialen, kentekenplaat etc.
SERVICE
Komt u met voldoende groot vervoer en heeft u een stormbaan, luchtkussen o.i.d. gehuurd dan kunnen wij dat met een heftruck als service voor u met pallet en al laden en lossen. Voor deze laad/los activiteiten nemen wij geen verantwoording voor beschadigingen aan auto, bus, aanhanger etc.
BEZORGEN
U kunt ook gebruik maken van onze bezorgdiensten. De transportkosten worden berekend vanaf postcode 4824 AD (postcode Magazijn Materiaalservice Breda) naar postcode afleveradres. Bezorgen is 1 dag voor de huurdatum en ophalen 1 dag na de huurdatum tussen 8.00 en 17.00 uur. Als een van deze dagen op een zondag of feestdag valt wordt deze dag mogelijk aangepast. Bij bezorgen en ophalen dient minimaal 1 persoon hulp aanwezig te zijn. Bij grote bestelling 2 of meer personen. In de door ons verzonden bevestiging staan de juiste data en tijden die voor u bestelling van toepassing zijn.
Voor kleine bestellingen hanteren wij bij bezorgen en ophalen een laad/lostijd van 15 min. Voor grote bestellingen 30 min. Wachttijd wordt altijd berekend! Extra laad-lostijd moeten wij helaas berekenen.
Laad en los plaats moet goed bereikbaar zijn. Wij brengen geen materialen/attracties naar boven, lopen geen trappen etc.
Mocht u extra wensen hebben bijvoorbeeld andere bezorgtijden of een bezorgvenster of iets dergelijk is dat uiteraard mogelijk. Dit moet wel vooraf bij de opdracht kenbaar gemaakt worden en daar worden, afhankelijk van de wensen, extra kosten voor doorbelast.
Extra Productopties
Tap, tafeltap met koolzuur
27,50
1 dag
excl. BTW
33,28
1 dag
incl. BTW
Tap, tafeltap met koolzuur
Steigerhouten bar 2 delig afm. 2,44 mtr met tap installatie
100,00
1 dag
excl. BTW
121,00
1 dag
incl. BTW
Steigerhouten bar 2 delig afm. 2,44 mtr met tap installatie
Alternatieven
Decor Tiroler, Duits bergdorp met de afmetingen 6.25 x 2.5 mtr.
100,00
1 dag
excl. BTW
121,00
1 dag
incl. BTW
Decor Tiroler, Duits bergdorp met de afmetingen 6.25 x 2.5 mtr.
Decor Tiroler, Duits decor afmetingen 5 x 2,5 mtr. geschikt als kerstdecor, bierfeesten, oktoberfeesten
100,00
1 dag
excl. BTW
121,00
1 dag
incl. BTW
Decor Tiroler, Duits decor afmetingen 5 x 2,5 mtr. geschikt als kerstdecor, bierfeesten, oktoberfeesten
Decor Tiroler, Duitse koppen afm. 2 x 2.45 meter
41,32
1 dag
excl. BTW
50,00
1 dag
incl. BTW
Decor Tiroler, Duitse koppen afm. 2 x 2.45 meter
Vlag Duitsland met de afm. 1,5 x 2,25 meter
14,46
1 dag
excl. BTW
17,50
1 dag
incl. BTW
Vlag Duitsland met de afm. 1,5 x 2,25 meter
Mengpaneel 6 kanalen Behringer Eurorack UB 802 studio mixer
15,00
1 dag
excl. BTW
18,15
1 dag
incl. BTW
Mengpaneel 6 kanalen Behringer Eurorack UB 802 studio mixer
Mengpaneel met equalizer 8/16 kanaal
23,14
1 dag
excl. BTW
28,00
1 dag
incl. BTW
Mengpaneel met equalizer 8/16 kanaal
Megafoon. Ideaal als je iets verstaanbaar moet zeggen bij rondleidingen o.i.d.
12,40
1 dag
excl. BTW
15,00
1 dag
incl. BTW
Megafoon. Ideaal als je iets verstaanbaar moet zeggen bij rondleidingen o.i.d.
Portofoons set van 2 stuks. Bereik maximaal 2000 meter.
20,00
1 dag
excl. BTW
24,20
1 dag
incl. BTW